Koučink

V prostorách poradny na Praze 6 nabízíme také služby certifikovaného kouče Jiřího Černého. Na této stránce nelaznete další informace o Jirkovi i o tom, jak se na koučink k Jirkovi můžete objednat.

Jiří Černý

Motto: "Nehledejte problém, hledejte řešení."

Velkou část mého pracovního života jsem strávil ve velkém bankovním korporátu. Začínal jsem na nejnižších pozicích v „potravním“ řetězci, kde jsem doslova jen přežíval od výplaty k výplatě. Později jsem pracoval na pozici neoblíbeného kontrolora hotovosti, která mi nakonec otevřela nejen dveře do nového světa, kde nebylo důležité odsedět si 8 hodin a pak jít domů, ale naučila mne mluvit s lidmi, což bylo nakonec důležitější, než samotná náplň práce. Každý člověk měl svůj příběh a každý měl svoje problémy a starosti, které ze sebe dostal možná právě proto, že jsem byl z počátku více cizí, než lidé v jejich nejbližším okolí. Postupně jsem se naučil, že komunikace je mocná čarodějka, která i z těch nejzatvrzelejších lidí dokázala udělat usměvavé a komunikativní partnery, kteří se rozzářili a uvolnili zejména proto, že se jich někdo jen zeptal, co je vlastně trápí.

To mě přivedlo k myšlence pokračovat v tomto přístupu i po ukončení pozice v bance a tak jsem se začal věnovat koučinku – od akreditovaného kurzu, po následná studia a praktické zkušenosti s lidmi. 

Koučinku se aktivně věnuji od roku 2021 a mám odkoučováno více než 100 hodin. Mám také zkušenosti s týmovým koučinkem, připravoval jsem také 5 denní týmový koučink zaměřený na komunikaci. 

Jsem táta od dvou kluků, šťastný a milující manžel, aktivní sportovec a duší pořád mladík, který našel své poslání a tím je být vaším průvodcem za spokojenějším životem. 

Ceník:

  • 1 hodina individuálního koučinku...............1000,-

Kontakt:

  • email: jircerny@post.cz
  • telefon: 792 776 093